Witamy
Nasz klient
Historia
Nasz klient
Nasz klient
Charakterystyka prac geodezyjnych
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Nasza oferta
Wybrane Realizacje
Kontakt

Witamy


lemke.pl Klient indywidualny

Chcesz podzielić działkę, nie znasz przebiegu granic swojej nieruchomości, masz zniszczone punkty graniczne, chcesz znieść współwłasność nieruchomości - nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Planujesz budowę domu i potrzebujesz mapy do celów projektowych, wytyczenia budynku na gruncie a następnie odbioru wybudowanego budynku wraz z przyłączami - zapoznaj się i zamów kompleksową usługę.

Potrzebujesz podłączyć się do sieci uzbrojenia terenu (woda, kanalizacja, energia, gaz, itp.) do projektu niezbędna będzie mapa do celów projektowych, geodezyjne wytyczenie sieci w terenie i inwentaryzacja powykonawcza - poznaj i skorzystaj z naszych usług.

Wybudowałeś dom i do jego odbioru/użytkowania niezbędne jest świadectwo charakterystyki energetycznej - tutaj uzyskasz właściwe opracowanie.


Klient instytucjonalny

Dla naszych Klientów - generalnych wykonawców budów, gestorów sieci uzbrojenia terenu, inwestorów instytucjonalnych i przedsiębiorców, samorządów, spółdzielni, zarządców dróg, odkrywkowych zakładów górniczych, itp. - oferujemy szeroki zakres usług geodezyjno-kartograficznych dla celów opracowań planistycznych i projektowych, poprzez realizacje inwestycji w terenie do inwentaryzacji i odbiorów obiektów jak i prowadzenia pomiarów w trakcie ich eksploatacji.

Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www

Witamy
Nasz klient
Nasza Oferta
Kontakt
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Historia
Schemat realizacji prac geodezyjnych

Realizacja: Pixeldreams.pl | Aktualizacja: lipiec 2014r.

Biegły Sądowy w dziedzinie geodezji i kartografii Audyty energetyczne - termomodernizacyjne