Witamy
Nasz klient
Historia
Nasz klient
Nasz klient
Charakterystyka prac geodezyjnych
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Nasza oferta
Wybrane Realizacje
Kontakt

Historia


    Nasze zainteresowanie geodezją i kartografią, pomiarami terenowymi, zawodem geodety - wynika z rodzinnej tradycji.

Geodezją zajmujemy się już w trzecim pokoleniu.

    Początki naszej geodezyjnej tradycji sięgają lat 50-tych, 60-tych (minionego już wieku) kiedy to geodeta Henryk Lemke współtworzył, a następnie kierował, pracami Powiatowego Biura Geodezji i Terenów Rolnych w Wolsztynie.

    Rodzinną tradycje geodezyjną kontynuuje od lat 70-tych XXw. Jeremi (syn Henryka) - magister inżynier geodezji i kartografii, który wraz z synem Bartoszem (od 1999r.) wspólnie zajmują się działalnością geodezyjno-kartograficzną.

    Nasza firma powstała wraz z przemianami 1990 roku na bazie wieloletniej praktyki i bogatego doświadczenia zawodowego jej założyciela - magistra inżyniera geodezji i kartografii Jeremiego Lemke. Do roku 1999 funkcjonowaliśmy jako Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Kartograficznych mgr. inż. Jeremiego LEMKE. Rok 1999 przyniósł zmianę i firma przekształciła się w

Geodezja Lemke i Syn
   

    Nieodmiennie, od momentu zaistnienia na rynku, wciąż doskonalimy i rozwijamy metody naszej pracy. Podnosimy jakość świadczonych usług, dbając o to, aby wymagania Zleceniodawcy zostały w pełni zaspokojone. Pomocne są w tym stosowane przez nas nowoczesne techniki pomiarowe, satelitarne GPS i informatyczne, którymi dysponujemy wraz z rozbudowanym zapleczem sprzętowym wiodących światowych producentów i nowoczesną pracownią geodezyjną.

    Nasze doświadczenie zawodowe wynika również z uczestnictwa naszej kadry inżynierskiej przy realizacji ciekawych projektów infrastrukturalnych w kraju i za granicą, m.in.: Projekt "Autostrada A1", "Citytunnelprojektet" (Szwecja), opracowania i przygotowania dokumentacji geodezyjnej i formalno-prawnej do projektowania infrastruktury drogowej i obiektów inżynierskich dróg krajowych GDDKiA, dróg wojewódzkich, itp.

    Wszystko to - w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierską geodetów uprawnionych, posiadających wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie zawodowe oraz z faktem, że geodezja i kartografia jest naszą rodzinną tradycją - trudnimy się nią już w trzecim pokoleniu - jest gwarancją rzetelności i jakości świadczonych usług.

    A jako że geodezja i kartografia jest naszą rodzinną tradycją - zapewniamy, że

Geodezje mamy we krwi.
Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www

Witamy
Nasz klient
Nasza Oferta
Kontakt
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Historia
Schemat realizacji prac geodezyjnych

Realizacja: Pixeldreams.pl | Aktualizacja: lipiec 2014r.

Biegły Sądowy w dziedzinie geodezji i kartografii Audyty energetyczne - termomodernizacyjne