Witamy
Nasz klient
Historia
Nasz klient
Nasz klient
Charakterystyka prac geodezyjnych
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Nasza oferta
Wybrane Realizacje
Kontakt

Nasz Klient


    Nasza firma świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej geodezji i kartografii - miernictwa, geoinżynierii, gospodarki nieruchomościami - zarówno dla prywatnych inwestorów, osób indywidualnych, jak i inwestorów instytucjonalnych, generalnych wykonawców, przedsiębiorstw, urzędów administracji publicznej, gestorów sieci uzbrojenia terenu - wszystkich, którym geo-informacja jest pomocna i niezbędna w realizacji zamierzonych celów.

    Współpracę z każdym naszym Klientem rozpoczynamy od możliwie szczegółowego określenia jego potrzeb i wymagań. Takie wstępne rozpoznanie oczekiwań Zleceniodawcy pozwala na indywidualną wycenę usług w zależności od rodzaju opracowania, trudności i zakresu prac oraz - co najważniejsze - wymagań jakościowych - takich, jakich życzyłby sobie Klient, by być w pełni ustatysfakcjonowanym.

    Przy wykonywaniu świadczonych przez nas usług każdy Klient może oczekiwać fachowego doradztwa, wskazówek i pomocy w trakcie realizowanych przez nas prac jak i na dalszych etapach postępowania proceduralnego - decyzje, pozwolenia, wpisy, itp. - niezbędnych do realizacji Jego zamierzeń. Ma to tym większe znaczenie, szczególnie w sytuacjach, gdy możliwe są różne sposoby rozwiązania potrzeb Klienta.

    Dla powodzenia i szybkości realizacji planów naszego Klienta prowadzimy prace terenowe bez względu na warunki atmosferyczne:

    Naszym Klientom i Zleceniodawcom pragniemy zaprezentować schemat realizacji prac geodezyjnych oraz dział NASZA OFERTA , które mają zobrazować i ułatwić rozeznanie jaką rolą i funkcję może pełnić nasza firma na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego.

Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www

Witamy
Nasz klient
Nasza Oferta
Kontakt
Schemat realizacji prac geodezyjnych
Historia
Schemat realizacji prac geodezyjnych

Realizacja: Pixeldreams.pl | Aktualizacja: lipiec 2014r.

Biegły Sądowy w dziedzinie geodezji i kartografii Audyty energetyczne - termomodernizacyjne